5 جمله معروف تسلی ناپذیر کازوئو ایشی گورو

5 جمله معروف تسلی ناپذیر کازوئو ایشی گورو – تکه کتاب

Loadingذخیره در لیست علاقه‌مندی
 • 5 جمله معروف تسلی ناپذیر کازوئو ایشی گورو: در این مطلب 5 عدد از جملات معروف و درخشان کتاب تسلی ناپذیر کازوئو ایشی گورو را گلچین کرده ایم.این جملات تکه کتاب های نابی هستند از نویسندگانی بزرگ که می‌توانید به وسیله‌ی دکمه‌‌های زیر از آرشیو کاملشان دیدن کنید.

   

  متن زیبا کازوئو ایشی گورو

   

   

  5 جمله معروف تسلی ناپذیر کازوئو ایشی گورو

   

   

  گفتم: به دعوت شما دقیقا فکر می‌کنم، خانم کالینز. اما همه‌اش فکر می‌کنم که شما منو با یه نفر دیگه عوضی گرفتین. اینو به این دلیل می‌گم که دنیا پر از آدمای جورواجوریه که ادعای نابغه بودن دارن، اما تنها خصوصیت قابل ملاحظه‌شون ناتوانی عظیمشون در سازماندهی زندگی‌هاشونه. اما به دلیلی، همیشه یه سری آدم مثل شما هستن، خانم کالینز – آدمایی که قصدشون واقعا خیره – که با اشتیاق به کمک این طور آدما می‌رن. شاید دارم زیادی به خودم می‌بالم، اما به جرئت می‌گم که من یکی از اونا نیستم. در واقع، می‌تونم با اعتماد به نفس در این برهه از زمان بهتون بگم که نیازی ندارم کسی نجاتم بده. (کتاب تسلی ناپذیر – صفحه ۲۰۶)

   

   

   

  تمام چیزایی رو که قبلا بهم گفتی، می‌دونم. و همون طور که گفتم، دلم نمیخواد دخالت کنم. اما در کمال احترام، توی زندگی آدم یه لحظاتی می‌رسه که آدم باید سر حرف و تصمیمش بایسته. یه زمانی می‌آد که آدم باید بگه: این منم، این کاریه که می‌خوام انجام بدم. (کتاب تسلی ناپذیر – صفحه ۲۰۹)

   

   

   

  جملات معروف کتاب تسلی ناپذیر کازوئو ایشی گورو

   

   

   

  پی حرفم را گرفتم و گفتم: وسوسه توسل به این ترفند‌ها رو درک می‌کنم. همیشه یه ترس طبیعی وجود داره که موسیقی مثل سیل منابع موسیقیدانا رو بکوبه و بروبه. اما مسلما کار درست تن دادن به این چالشه، نه رو آوردن به محدودیت و خودداری. البته این چالش خیلی بزرگه، که در این حالت، جواب کار رها کردن کازانه. در هر حال، آدم نباید محدودیت‌های خودش رو فضیلت جلوه بده. (کتاب تسلی ناپذیر – صفحه ۲۸۲)

   

   

   

  مردم طوری رفتار می‌کنن که انگار همیشه وقت دارن. (کتاب تسلی ناپذیر – صفحه ۶۲۶)

   

   

   

  بعد از مدتی، برگشتم و دوباره به طرف صندلی‌ام رفتم. برق‌کار با خوشحالی لبخند زد. دوباره در مقابلش نشستم. بعد دیدم خم شد، دستی به شانه‌ام کشید. بی‌اختیار زار زدم. داشت می‌گفت: گوش کن، همیشه وقتی اتفاق بدی می‌افته، همون لحظه به نظر خیلی تلخ می‌آد. اما همه‌اش می‌گذره، هیچی نیست که به قدر ظاهرش بد باشه. خوشحال باش. (کتاب تسلی ناپذیر – صفحه ۷۳۳)

   

   

  پیشنهاد مطالعه برای علاقمندان تسلی ناپذیر کازوئو ایشی گورو

   

  11 جمله معروف هرگز رهایم مکن کازوئو ایشی گورو  تکه کتاب

   

  8 جمله معروف بازمانده روز کازوئو ایشی گورو  تکه کتاب

   

  10 جمله معروف فکر جنایت لیانید آندری یف  تکه کتاب

  به مطلب امتیاز دهید!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  The maximum upload file size: 20 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Drop file here

  chat