آموزش‌های ویدیویی
5 جمله معروف قول فریدریش دورنمات

5 جمله معروف قول فریدریش دورنمات – تکه کتاب

 • 5 جمله معروف قول فریدریش دورنمات: در این مطلب 5 عدد از جملات معروف و درخشان کتاب قول فریدریش دورنمات را گلچین کرده ایم.این جملات تکه کتاب های نابی هستند از نویسندگانی بزرگ که می‌توانید به وسیله‌ی دکمه‌‌های زیر از آرشیو کاملشان دیدن کنید.

   

  متن زیبا فریدریش دورنمات

   

   

  5 جمله معروف قول فریدریش دورنمات

   

  مردم به این امید بسته‌اند که لااقل پلیس بلد باشد نظم دنیا را برقرار کند، گرچه امیدی چرندتر از این نمی‌توانم مجسم کنم. اما در تمام این داستان‌های جنایی و پلیسی متاسفانه سر آدم به نحو خاصی کلاه گذاشته می‌شود.

   

   

  من نمی‌خواستم با دنیا رو به رو بشوم، می‌خواستم مثل یک آدم کار کشته به دنیا غلبه کنم، اما غصه‌اش را نخورم. می‌خواستم برتری‌ام را در برابرش حفظ کنم، به خودم مسلط باشم، مثل یک تکنسین، به آن تسلط داشته باشم.

   

   

  اینکه شما دیوانگی را به عنوان روش انتخاب می‌کنید، شاید جسارت آمیز باشد. من با کمال میل قبول دارم. امروزه رفتارهای غیرعادی، همه را به تحسین می‌اندازد، اما وحشت از این است که روزی برسد که فقط دیوانگی برایتان باقی بماند.

   

   

  جملات معروف کتاب قول فریدریش دورنمات

   

   

  احساس خوبی نداشتم. راستش من را تحت تأثیر قرار داده بود؛ روش‌اش غیرمعمول بود، چیز فوق‌العاده‌ای داشت. یکباره احساس تحسین به من دست داد، آرزو کردم موفق بشود، حتی اگر شده، به این خاطر که تحقیری باشد برای آن هنتسی نفرت آور؛ با وجود این می‌دانستم که نقشه‌اش بی نتیجه است، خطرش خیلی زیاد بود، و امید موفقیتش خیلی کم.

   

   

   

  دخترک فقط به قصه و افسانه فکر می‌کرد؛ گاهی منتظر یک پری بود، گاهی منتظر یک جادوگر؛ انگار تمسخری باشد به انتظار کشیدنِ خود ماتئی.

   

   

   

  پیشنهاد مطالعه برای علاقمندان قول فریدریش دورنمات

   

  5 جمله معروف قاضی و جلادش فریدریش دورنمات  تکه کتاب

   

  13 جمله معروف عدالت فریدریش دورنمات تکه کتاب

   

  11 جمله معروف هرگز رهایم مکن کازوئو ایشی گورو  تکه کتاب

  به مطلب امتیاز دهید!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  Loadingذخیره در لیست علاقه‌مندی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دلیل بازگشت وجه